Vintage
Opiekun kategorii
Hubert
Szybkie zakupy on-line bez rejestracji oraz telefoniczne.
Tel 22 696-68-50 lub 730-966-333 pon.-pt. 9:00-17:00 biuro@dekorujemysciany.pl
Służymy informacją i poradą w doborze dekoracji.
5374

Starodawny wóz strażacki 11

Ustaw kadr przesuwając go myszką z wciśniętym lewyk klawiszem myszy.
Large_AYFYN1
Wybierz produkt

Rodzaj fototapety
Wpisz swój wymiar
SzerokośćxWysokość
Efekty
BrakCzarno-białeSepiaNegatyw
Odbicie
BrakW pionieW poziomieOba kierunki
Twoja cena:
Zobacz jak ten obraz wygląda w różnych wnętrzach:

Fototapeta samoprzylepna Foto Art*

Fototapeta wytwarzana jest z matowej (Foto Art - mat) lub błyszczącej (Foto Art - błysk) folii ściennej. Stosuje się ją głownie do montażu na ścianach oraz powierzchniach
szklanych. Fototapeta samoprzylepna Foto Art Zapewnia idealne przyleganie do powierzchni oraz cechuje się dużą trwałością.

Fototapeta, naklejka Foto Art Plus*

Fototapeta produkowana z matowej lub błyszczącej folii ściennej. Przeznaczona do gładkich powierzchni (płyt meblowych, metali, szkła itd.) Używana również do montażu na ścianach gdy potrzebny jest bardzo mocny klej.

Fototapeta Glass Foto Art*

Fototapeta przeznaczona głównie do oklejania paneli oraz tafli szklanych (panele nad blatami kuchennymi, w łazienkach, szafach, stołach oraz schodach). Wytwarzana jest na przeźroczystej folii, w odbiciu lustrzanym i naklejana "od tyłu". Istnieje możliwość jej zalaminowania białą folią dzięki czemu staje się nieprzeźroczysta.

Fototapeta lateksowa*

Drukowana jest na bardzo wysokiej jakości grubym powlekanym papierze lateksowym. Fototapeta idealnie nadaje się do naklejania na nierówne powierzchnie dzięki czemu potrafi ukryć niedoskonałości ściany. Do fototapety lateksowej używa się standardowego kleju do tapet.

Laminowanie

Proces laminowania chroni fototapetę przed jej porysowaniem oraz drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi które mogą się pojawić w trakcie jej użytkownia. Laminowanie chroni intensywność barw zabezpieczając kolory przed ich blaknięciem dzięki wbudowanemu filtrowi UV. Fototapety pokryte laminatem idealnie sprawdzą się w kuchniach, jadalniach oraz  pokojach dziecięcych. Dzięki większej sztywności są również dużo łatwiejsze w montażu.

Plakat*

Drukowany jest na najwyższej jakości, grubym pół-matowym papierze (212g). Plakat dostępny jest również w wersji standard. Najwyższa jakość druku połączona jest z nieco cieńszym papierem (135g) oraz niższą o 10% ceną. 

*Jeżeli obydwa wymiary przekraczają 120-130 cm wówczas tapeta dostarczana jest w postaci brytów (rolek) przygotowanych do klejenia na tzw. zakładkę, tak aby każda z części idealnie do siebie pasowała.

W zestawie otrzymasz od nas instrukcję oraz rękawiczkę do montażu

*Ważne

Farby o bardzo wysokiej zawartości lateksu źle wpływają na przyczepność szablonów malarskich. Tworząc dekoracje na takim podłożu robisz to na własną odpowiedzialność gdyż nie uznajemy reklamacji związanych z tymi farbami. Wybierz fototapetę Foto Art Plus która ma mocniejszy klej dzięki czemu z dużo większą siłą przywiera do ściany lub fototapetę lateksową.