Dlaczego u nas

Staramy się aby nasi klienci otrzymywali w jak najszybszym tempie zamówione produkty. Aby każdy mógł cieszyć się we własnym pomieszczeniu swoją wybraną przez siebie inspiracją.
Jesteśmy przyjazną firmą która jest otwarta na swoich klientów i stara się sprostać każdemu zadaniu. Jeśli nie jesteś zadowolony/a z zamówionego produktu masz możliwość jego zwrotu w przeciągu 30 dni zgodznie z regulaminem.
Dla stałych klientów oferujemy specjalne rabaty oraz indywidualną obsługę, dzięki której sprawimy że współpraca z naszą firmą stanie się jeszcze bardziej owocna i satysfakcjonująca. Chętnie podejmiemy współpracę z biurami projektowymi, sklepami, hutowniami, firmami budowlanymi i remontowymi i każdą inną która chciałaby nawiązać współpracę i dzielić swoją pasję przy dekorowaniu ścian :)
Dla naszych klientów oferujemy indywidualne projekty wnętrz dzięki którym postaramy się zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Również oferujemy pomoc dla klientów którzy czują się zagubieni w dekorowaniu wnętrza i nie mają pomysłu na zagospodarowanie przestrzeni.
Nasze prace są wykonane z najwyższej jakości materiałów które zostały wyselekcjonowane spośród różnych dostępnych na rynku. Nasza firma dba o środowisko i dlatego wybraliśmy ekologczne materiały które są przyjazne dla nas i naszego otoczenia.